Ιούν
2022

Posted By :
Comments : 0

Όταν τα λόγια δεν μένουν λόγια και γίνονται άμεσα πράξεις μόνο ευγνωμοσύνη μπορείς να νοιώσεις!!! Δωροθέα Στεφ. ΚολυνδρίνηΔωροθέα Κολυνδρίνη το ευχαριστώ είναι λίγο! Η διαρκής στήριξη που εισπράττουμε, δύναμη μας στα δύσκολα που περνάμε!!! Να είστε πάντα γερή!!!

Επιθυμία και ανάγκη ετών ο απινιδωτής για το σχολείο μας!!! Και σήμερα έτσι απλά τον παραλάβαμε!!!🥰 Αχρείαστος ευχηθήκαμε να είναι… αλλά ας είμαστε πάντα έτοιμοι για όλα!!! Τον Σεπτέμβριο θα εκπαιδευτούμε και θα φροντίσουμε να τοποθετηθεί με ασφάλεια σε σημείο προσβάσιμο για όλη την περιοχή και φυσικά και για τη φοιτητική κοινότητα της Γεωπονικής Σχολής του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας.