Δεκ

Χριστουγεννιάτικη εορταγορά 2019

Posted By :
Comments : 0

Μικρότερο φέτος το χριστουγεννιάτικο παζάρι μας σε ποσότητα και είδη… αλλά όχι σε μεράκι… (αν και εδώ που τα λέμε… δεν το λες και μικρό…) Οι μαθητές μας με την καθοδήγηση των εκπαιδευτικών έκαναν το καλύτερο δυνατό στα εργαστήριά μας!!! Με πυρετώδεις ρυθμούς οι προετοιμασίες συνεχίζονται και είναι βέβαιο πως και πάλι θα μας καταπλήξουν!!! Φυτά… κεραμικά στολίδια και γούρια… υπέροχες χριστουγεννιάτικες λιχουδιές… λικέρ και μαρμελάδες… μπορείτε να προμηθευτείτε για τα δώρα σας!
Φέτος μπορείτε να μας ενισχύσετε και με την αγορά του ημερολογίου μας το οποίο θα βρείτε στον χώρο του παζαριού αλλά και όλες τις υπόλοιπες ημέρες στο σχολείο μας!!! Υπέροχες ζωγραφιές των μαθητών μας το κοσμούν!!!
Σας περιμένουμε την Τρίτη 17/12/2019 από τις 5.00 το απόγευμα στον χώρο του σχολείου μας!!!