Νοέ

Επίσκεψη στο φιλόξενο χώρο του Saily Hotel!!

Posted By :
Comments : 0

Στον γνώριμο και πάντα φιλόξενο χώρο του Saily Hotel βρέθηκαν οι μαθητές του εργαστηρίου Μαγειρικής Ζαχαροπλαστικής Τουριστικών επαγγελμάτων τη Δευτέρα 26/10/2020 για ακόμη μία χρονιά.?? Η πάντα χαμογελαστή κ. Demi Agrigianni με τον σύζυγό της και φυσικά με την αγαπημένη φίλη μας ΔΩΡΑ ΜΟΥΤΣΙΟΥ μας καλοδέχτηκαν! Ξεναγηθήκαμε… ρωτήσαμε… μάθαμε τα πάντα γύρω από τα τουριστικά καταλύματα… ασχοληθήκαμε με εργασίες της καθημερινότητας ενός τουριστικού καταλύματος… φυσικά κεραστήκαμε υπέροχα εδέσματα ??από την κ. Δημήτρα και της επιφυλάξαμε και εμείς μία έκπληξη!!! Γιορτάσαμε μαζί της γιορτή και γενέθλια με τουρτίτσα κεράκια και τραγούδι!!! ??Πάντα γερή και καλόχρονη να είστε κ. Δήμητρα!!! Ανανεώσαμε το ραντεβού μας για μαγειρική και πολλές ακόμη δράσεις… για την Άνοιξη τώρα που οι μετακινήσεις μας δεν είναι πλέον δύσκολες…?? και λέμε να πάρουμε μαζί μας και τους γεωπόνους…?? γιατί πολύ θα τους αρέσει να κάνουν την πρακτική τους στον υπέροχο εξωτερικό χώρο του Saily!!! Ευχαριστούμε!!! ?? Την υπέροχη επίσκεψη κλείσαμε μία σύντομη βολτίτσα στη θάλασσα με καταπληκτικό καιρό ??