Σεπ

H ποδηλατική ομάδα του Wheeling2Help

Posted By :
Comments : 0

Την Τετάρτη 21 Σεπτεμβρίου υποδεχτήκαμε στο σχολείο μας την ποδηλατική ομάδα του Wheeling2Help στο σχολείο μας. Θέλαμε να τους ευχαριστήσουμε για την όλη προσπάθειά τους και να τους αποχαιρετήσουμε με έναν ξεχωριστό τρόπο όπως εμείς ξέρουμε!

Το εργαστήριο Μαγειρικής-Ζαχαροπλαστικής- Τουριστικών Επαγγελμάτων είχε ετοιμάσει ένα πλούσιο θρεπτικό και απόλυτα υγιεινό πρωινό? Είχαμε την ευκαιρία να μιλήσουμε με όλα τα μέλη της ομάδας να ρωτήσουμε? να μάθουμε για την μοναδική αυτή διαδρομή Κωνσταντινούπολη ? Ηράκλειο με ποδήλατα. Τους αφιερώσαμε δύο τραγούδια ειδικά γραμμένα για αυτήν την υπέροχη εθελοντική δράση? τους χαρίσαμε μικροδωράκια από το εργαστήριο κεραμικής? και βέβαια τους ζητήσαμε να υπογράψουν στο πανό που είχαμε ετοιμάσει για να θυμόμαστε αυτή την ξεχωριστή επίσκεψη στο σχολείο μας?

Ευχαριστούμε θερμά την ομάδα του Wheeling2Help και ιδιαίτερα τον Ελπιδοφόρο Χρυσβέργη και τη Δώρα Μπίτση για την ξεχωριστή εμπειρία!