Ιούν

Το πρώτο zumba masterclass στον Βόλο, το οποίο είχε φιλανθρωπικό σκοπό!

Posted By :
Comments : 0

Η αδειοδοτημένη zumba instructor Peny Stergiou διοργάνωσε το πρώτο zumba masterclass στον Βόλο, το οποίο είχε φιλανθρωπικό σκοπό! Με την ιδέα της να δοθούν τα έσοδα της εκδήλωσης σε κάποιο σχολείο που τα έχει πραγματικά ανάγκη, ειδικά μετά τις καταστροφικές πλημμύρες του Σεπτεμβρίου και με την προτροπή του διευθυντή της δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης κ. Σωκράτης Σαβελίδης, επιλέχτηκε το σχολείο μας. Η εκδήλωση είχε απόλυτη επιτυχία, αφού συμμετείχαν στο σύνολο 18 zumba instructors, τόσο από Βόλο, αλλά και από Καβάλα, Θεσσαλονίκη, Κιλκίς, Λάρισα, Χαλκίδα και Χανιά!!! Και το ποσό που συγκεντρώθηκε είναι 1.100€!!!!! Ο κόσμος χόρεψε για καλό σκοπό και τους ευχαριστούμε όλους για τη στήριξη. Αυτές οι ενέργειες δείχνουν ότι υπάρχουν ευαισθησία και ανθρωπιά! Σας ευχαριστούμε!

Μπορεί να είναι εικόνα 2 άτομα και άτομα που χαμογελούν