Μάι

Δωρεά από την 111 Π.Μ. στο σχολείο μας!

Posted By :
Comments : 0

Τι γλυκό να σ΄ αγαπούν… να εκτιμούν την καθημερινή προσπάθεια όλων και να σου το δείχνουν επαναλαμβανόμενα!!! Και κάπως έτσι η οικογένεια του ΕΕΕΕΚ Βόλου μεγαλώνει σταθερά χρόνια τώρα… με πολύτιμους φίλους και συνοδοιπόρους!!! Πόσο σημαντικό… πόσο πολύτιμο!!! Για δεύτερη φορά μέσα στο σχολικό έτος δεχτήκαμε την επίσκεψη των εκπροσώπων της 111 Π.Μ. Έτσι απλά χωρίς πολλά πολλά για άλλη μια φορά μετά από ένα απλό τηλεφώνημα η Ανθυπασπιστής Δήμητρα Χαλκιά και ο Σμηναγός Τσάπρας Κωνσταντίνος ευγενέστατοι χαμογελαστοί ζεστοί όπως ήδη τους έχουμε γνωρίσει και τους έχουμε βάλει στην καρδιά μας, μας επισκέφτηκαν, με μία επιταγή 1.450€ προς τον Σύλλογο Γονέων του σχολείου μας, για να αξιοποιηθεί για ό,τι εμείς έχουμε ανάγκη!!! Ένα ποσό ιδιαίτερα σημαντικό για εμάς και τις ανάγκες του σχολείου μας!!! Στο πρόσωπο του Διοικητή της 111 Π.Μ. Σμήναρχου Δημήτρη Νικολαΐδη ευχαριστούμε από καρδιάς όλο το προσωπικό της μονάδας για αυτό το εξαιρετικό δώρο καρδιάς που θα αξιοποιηθεί με τον καλύτερο τρόπο προς όφελος των μαθητών μας!!! Είναι τόσο σημαντικό να νοιώθεις την αγάπη και την εκτίμηση!!! ❤️ Ένα μεγάλο ευχαριστώ!!!