Νοέ

Πρόγραμμα εκμάθησης κολύμβησης!!

Posted By :
Comments : 0

Για 9η συνεχόμενη χρονιά ξεκινήσαμε σήμερα το πρόγραμμα εκμάθησης κολύμβησης ???? στο Δημοτικό Κολυμβητήριο Νέας Ιωνίας Βόλου – Βασίλης Πολυμερος ? Από τα προγράμματα που λατρεύουν οι μαθητές μας και οι μεγαλύτεροι ζηλεύουμε…? Τα οφέλη πολλαπλά και φανερά… κάθε χρόνο και καλύτεροι!

Ευχαριστούμε θερμά τον Δημοτικό Οργανισμό Πολιτισμού?Αθλητισμού Δήμου Βόλου για την παραχώρηση του κολυμβητηρίου, και τη Λέσχη Ειδικών Δυνάμεων για τον εθελοντή ναυαγοσώστη που με μεγάλη προθυμία κάθε Τρίτη θα είναι μαζί μας. Για την είσοδό μας στο κολυμβητήριο φυσικά τηρούμε πιστά τα απαραίτητα υγειονομικά πρωτόκολλα της ΓΓΑ, λόγω COVID-19 . Η μετακίνησή μας φέτος με το σχολικό λεωφορείο μας! ?? Τελικά όλα είναι πιο εύκολα όταν έχεις την ανεξαρτησία του δικού σου μεταφορικού μέσου…? Υπεύθυνες του προγράμματος οι καθηγήτριες Φ. Αγωγής Μαντζουράνη Όλγα και Δήμητρα Ψύχου. (20/10/2020)