Οκτ

Επίσκεψη του Μουσικού Σχολείου Βόλου

Posted By :
Comments : 0

Είναι από αυτές τις ημέρες που δεν θέλεις να τελειώσουν… που τα χαμόγελα των παιδιών σου θυμίζουν πόσο μας έχουν λείψει τα απλά καθημερινά… τα σχολεία μέσα στο σχολείο μας… η αλληλεπίδραση… η αγάπη… το κέφι… η χαρά… ο χορός και το τραγούδι!!! 🎹🎼🎺🎸Ευχαριστούμε από καρδιάς το Μουσικό Σχολείο Βόλου για τις μουσικές ευχές για μια χρονιά δημιουργική με υγεία πιο κοντά στην “κανονικότητα” που χάσαμε και αναζητούμε!!! Ούτε ο καιρός μας πτόησε… εμείς τη λύση τη βρήκαμε και τα πρωτόκολλα κρατήσαμε… αλλά και έναν χορό τον ρίξαμε… με τέτοιες μουσικές δύσκολο να κρατηθείς 😉😉Το χαρήκαμε όσο καμιά φωτογραφία δεν μπορεί να σας μεταφέρει… χαμόγελα ζεστά που ξεπροβάλλουν μέσα από κάθε μάσκα!!! 😊🙂😍😃Αρετή Τζανετοπούλου σας ευχαριστούμε από καρδιάς!!! Είστε υπέροχοι… ένα σχολείο ξεχωριστό… κόσμημα για την πόλη 👏👏👏Υπέροχοι συνάδελφοι… εξαιρετικοί η Εύα και ο Αντώνης καταπληκτική η συνάντηση με την παραδοσιακή μας μουσική!!!

Υπόσχεση… ήταν μόνο η αρχή… έτσι για προθέρμανση ❤🎸❤🎼❤🎹