Δεκ

Ευχαριστούμε την 111 Πτέρυγας Μάχης!

Posted By :
Comments : 0

Κάτι καλό φαίνεται πώς γίνεται σε τούτο το σχολείο… με τα υπέροχα παιδιά μας να στέλνουν το μήνυμα καθημερινά στον Αη Βασίλη πώς αξίζουν το καλύτερο!!!

Ο Αη Βασίλης παίρνει όποια μορφή εσύ θέλεις και πιστεύεις γιατί υπάρχει και μας αγαπά!!! Έτσι απλά χωρίς πολλά πολλά μετά από ένα απλό τηλεφώνημα εμφανίστηκε λίγο πριν αποχαιρετιστούμε με την μορφή δύο ευγενέστατων χαμογελαστών και ζεστών εκπροσώπων της 111 Πτέρυγας Μάχης, με μία επιταγή 2.345€ προς τον Σύλλογο Γονέων του σχολείου μας, για να αξιοποιηθεί για ό,τι εμείς έχουμε ανάγκη!!! Ένα ποσό ιδιαίτερα σημαντικό για εμάς και τις ανάγκες του σχολείου μας!!

Στο πρόσωπο του Διοικητή της 111 Π.Μ. Σμήναρχου Θεόδωρου Γκουτζουρέλα ευχαριστούμε από καρδιάς όλο το προσωπικό της μονάδας για αυτό το εξαιρετικό δώρο καρδιάς που θα αξιοποιηθεί με τον καλύτερο τρόπο προς όφελος των μαθητών μας!!! Είναι τόσο σημαντικό να νοιώθεις την αγάπη και την εκτίμηση!!! ❤️