Απρ

1ο Βραβείο καλύτερης εργασίας

Posted By :
Comments : 0

Η παράδοση συνεχίστηκε και φέτος!!! Με μια αγκαλιά βραβεία επέστρεψε η ομάδα του FREE MOBILITY(ΕΕΕΕΚ ΒΟΛΟΥ)!!! Και πάνω από όλα με το 1ο βραβείο καλύτερης εργασίας!!! Με 174,63 βαθμούς η ομάδα 1η στην γενική κατάταξη!!!

Μία αξιόλογη προσπάθεια επιβραβεύτηκε με τον καλύτερο τρόπο και με επιμέρους βραβεία!
2ο βραβείο Εικαστικής Έκφρασης με 98 βαθμούς
3ο βραβείο Μουσικής Έκφρασης με 70 βαθμούς
3ο βραβείο Δραματουργικής Έκφρασης με 97 βαθμούς

Μία σημαντική εκστρατεία που μετράει 3 χρόνια για το Ε.Ε.Ε.ΕΚ Βόλου… με συνέπεια και συνέχεια… με ομάδες που έβαλαν το δικό τους στίγμα κάθε χρόνο. Μία εκστρατεία που μας χαρίζει σημαντικές εμπειρίες… γνώσεις… γέλια… κλάματα… θυμό… φιλίες… συνεργασίες… κόντρες… παρεξηγήσεις… απογοητεύσεις… ικανοποίηση!!!

Το μεγάλο μπράβο σήμερα σίγουρα ανήκει στην φετινή ομάδα… είναι η ημέρα της και η επιβράβευση της όλης δουλειάς!!! Maria Mavrofridaki Eirini LamprouΜαρία Παπαδοπούλου η άψογη καθοδήγηση της ομάδας… απέφερε καρπούς… Το μεγαλύτερο μπράβο στους μαθητές της ομάδας… Αυτό το χαμόγελο ικανοποίησης σήμερα θα μείνει χαραγμένο στη μνήμη μας… Υπέροχες ζεστές αγκαλιές!!!
Ένα μεγάλο μπράβο αξίζει σίγουρα στις δύο προηγούμενες ομάδες του σχολείου… Έβαλαν τον πήχη πολύ ψηλά… και οι δουλειές των δύο προηγούμενων ετών ήταν η βάση αυτής της πορείας. Theodora VasilopoulouLida Florous Melina Xondrodini Eleftheria Skrimpa Μαρία Σχοινά (Maria Schoina) Tsiakali Thomai έχετε σημαντικό μερίδιο σε αυτήν τη επιτυχία!!!
Ένα μεγάλο ευχαριστώ στους Dimitrios Tsakiridis Stamatis Laskos αλλά και σε όλους τους συναδέλφους που με κάθε τρόπο βοήθησαν!!! Γιατί το FREE MOBILITY είναι στην καθημερινότητα του Ε.Ε.Ε.ΕΚ. Βόλου… έτσι κινούμαστε… αυτή τη φιλοσοφία έχουμε για τη δική μας πόλη… Και φυσικά συνεχίζουμε!!!
Ένα μεγάλο ευχαριστώ σε φίλους και συνεργάτες που έχουν δημιουργήσει ένα υπέροχο υποστηρικτικό δίκτυο… και φυσικά ένα ξεχωριστώ ευχαριστώ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΑΪΛΑΣ για τις ατέλειωτες μετακινήσεις και στην Ι.Μ. Δημητριάδος & Αλμυρού και φυσικά στον Christos Karkalias για τη δυνατότητα που μας έδωσαν σήμερα να ζήσουμε από κοντά αυτή τη μοναδική εμπειρία!!!
ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ!!!