Δεκ
2021

Το λες και αλλαγή φρουράς… Ήρθε και πάλι η στιγμή να αποχαιρετίσουμε δύο υπέροχους ανθρώπους…

Posted By :
Comments : 0

δύο εξαιρετικούς για εμάς πλέον συνεργάτες!!! Είμαστε τόσο τυχεροί δύο χρόνια τώρα όταν από το Υπουργείο Εθνικής Άμυνας μας ανακοινώνουν τα ονόματα του Panos Vouzas Efi Kouskouvata για οδηγό και συνοδό του σχολικού μας λεωφορείου για ένα διάστημα!!! Γιατί απλά ξέρουμε πως τα παιδιά μας είναι στα καλύτερα χέρια!!! Δύο άνθρωποι που έχουν γίνει δικαιωματικά κομμάτι του σχολείου μας και τους οφείλουμε μαθητές γονείς και εκπαιδευτικοί ένα μεγάλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!! Έφη και Παναγιώτη απλά ανανεώνουμε το ραντεβού μας για του χρόνου!!! Ξέρετε πώς το σχολείο μας είναι πάντα ανοιχτό για εσάς!!! Θα μας λείψουν τα χαμόγελά σας και η θετική σας διάθεση!!! 💝 Σας ευχαριστούμε για όλα!!!
Καλωσορίζουμε στη θέση του οδηγού τον κ. Νίκο Κύρου και την γνώριμη και αγαπημένη Δήμητρα Γιαννούκα και ευχόμαστε πολλές καλές διαδρομές να έχουμε!!! 🙂