Ιαν

Η ασφάλεια όλων μας προέχει!!!

Posted By :
Comments : 0

Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες του σχολείου μας!!!

Σε περίπτωση που κάποιος από εσάς δεν κατάφερε, λόγω έλλειψης αποθεμάτων σε κάποια φαρμακεία, να προμηθευτεί τα self test για το παιδί του, παρακαλούμε να επικοινωνήσει αύριο Κυριακή στο τηλέφωνο του σχολείου για να μιλήσει με τη διευθύντρια (2421081961). Είναι εξαιρετικά σημαντικό, παρά τη μη υποχρεωτικότητα για τους μαθητές των ειδικών σχολείων (στις περιπτώσεις που πραγματικά δεν είναι εφικτό!!!), όλοι οι μαθητές που είναι σε θέση, όπως και όλο το προσωπικό να κάνουμε το τεστ έως και 24 ώρες πριν την προσέλευση μας τη Δευτέρα στο σχολείο, για να ελαχιστοποιήσουμε την διασπορά του ιού σε περίπτωση θετικού κρούσματος. Παρακαλούμε μην ξεχάσετε να το δηλώσετε στην πλατφόρμα https://edupass.gov.gr/ και να εκτυπώσετε την σχολική κάρτα, ή να την αποθηκεύσετε και να τη στείλετε ηλεκτρονικά ή να την συμπληρώσετε χειρόγραφα γράφοντας και τον κωδικό που βγάζει το σύστημα. Όποιος αντιμετωπίζει οποιοδήποτε πρόβλημα να επικοινωνήσει μαζί μας και σίγουρα θα βρεθεί η λύση.

Η ασφάλεια όλων μας προέχει!!!

Είμαστε πάντα στη διάθεσή σας για οποιαδήποτε διευκρίνιση ή/και διευκόλυνση.

Καλή δύναμη και καλή μας αρχή!!!

Φωτεινή Γρηγορίου – Διευθύντρια ΕΕΕΕΚ Βόλου