Φεβ

Barbara… σε χορτάσαμε… άντε στο καλό!!!

Posted By :
Comments : 0

🌬🌬🌬 Όλα υπό έλεγχο!!! Ευχαριστούμε τα συνεργεία του Δ. Βόλου, τη Διεύθυνση Καθαριότητας και τη Σχολική Επιτροπή β/θμιας εκπαίδευσης Δ. Βόλου για την καθαριότητα και τον όλο συντονισμό!

Φυσικά και βάλαμε το χεράκι μας για να είναι όλα έτοιμα με ασφάλεια να υποδεχτούμε τους μαθητές μας αύριο Παρασκευή 10/02/2023…. Ε ναι κρατήσαμε(!!!) και λίγο χιονάκι καθαρό να κάνουμε και τον χιονάνθρωπό μας!!!☃️⛄️☃️⛄️

Σύμφωνα με ανακοίνωση του Δ. Βόλου κανονικά θα λειτουργήσουν αύριο, Παρασκευή 10 Φεβρουαρίου 2023, όλα τα σχολεία, πρωτοβάθμιας και δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης και οι βρεφονηπιακοί σταθμοί στο πολεοδομικό συγκρότημα Βόλου και Νέας Ιωνίας, μετά την μεγάλη ύφεση που παρουσίασε η σφοδρή κακοκαιρία των τελευταίων ημερών.