Οκτ

Στην Ειδική αγωγή δεν βαριέσαι ποτέ!!!

Posted By :
Comments : 0

Κάθε ημέρα σου επιφυλάσσει κάτι σπουδαίο… αρκεί να έχεις αυτιά και μάτια ανοιχτά να παρατηρείς, να δοκιμάζεις, να επιμένεις, να πιστεύεις στους μαθητές σου, να έχεις όραμα, στόχους και να βρίσκεις τον σωστό τρόπο προσέγγισης!!!

Ο στόχος είναι η ανάπτυξη των δεξιοτήτων του κάθε μαθητή στο μέγιστο μέσα από διαφοροποιημένη διδασκαλία και προσέγγιση που σε εκείνον ταιριάζει!!! Χαρά μας όταν η απόλαυση ζωγραφίζεται στα πρόσωπα των μαθητών μας!!! Αυτός είναι ο ρόλος μας και για αυτό προσπαθούμε καθημερινά στο ΕΕΕΕΚ Βόλου!!!

Μπράβο στο παλικάρι μας

μπράβο στους εκπαιδευτικούς μας και στην προκειμένη περίπτωση μεγάλος ο ενθουσιασμός του Λάσκου Σταμάτη! 🥰👏👏👏 Συνεχίζουμε… γιατί θέλουμε και μπορούμε!!! Έχουμε πολλά ταλέντα πάμε για έκθεση!!! 🥰🥰🥰