Οκτ

Γιορτή 28ης Οκτωβρίου

Posted By :
Comments : 0

Απλά… λιτά… κατανοητά!!! Έτσι όπως αξίζει να τιμούμε τους ήρωες μας γιορτάσαμε και φέτος την Εθνική μας επέτειο! 🇬🇷🇬🇷🇬🇷Μία γιορτή που ήταν αποτέλεσμα εξαιρετικής προετοιμασίας των προηγούμενων ημερών. Το βέβαιο είναι πως οι δικοί μας μαθητές γνωρίζουν πολύ καλά τι είναι αυτό που τιμούμε!!! Κατανοήσαμε πως το ΟΧΙ των προγόνων μας έφερε πολλά ΝΑΙ στη δική μας ζωή γιατί έτσι μας αξίζει!Τραγούδια… ποιήματα… δρώμενα… βίντεο… παρέλαση στην αυλή μας!!! Βραβεία και έπαινοι στους μαθητές της προηγούμενης χρονιάς, η χαρά της σημαίας… η ευτυχία να έχεις κοντά σου απόφοιτους μαθητές! 🥰🥰🥰Με κάθε μέτρο προστασίας και την ευχή την επόμενη φορά να έχουμε κοντά μας γονείς/ κηδεμόνες και αγαπημένους φίλους. 🇬🇷🇬🇷🇬🇷Ένα μεγάλο μπράβο σε όλους τους μαθητές αλλά και στην εξαιρετική ομάδα εκπαιδευτικών που δούλεψαν με έναν μοναδικό τρόπο και κατάφεραν να μας μεταδώσουν συναισθήματα μοναδικά!!!