Μάι

Ημερίδα Κλασσικού Αθλητισμού

Posted By :
Comments : 0

Την Παρασκευή 10/05/2019 με σύμμαχο τον καλό καιρό? περάσαμε ένα υπέροχο αθλητικό πρωινό? στο Πανθεσσαλικό Στάδιο? Φέτος η χαρά μας μεγαλύτερη? η όλη διοργάνωση της “Ημερίδας Κλασσικού Αθλητισμού” πρωτοβουλία της Ομάδας Φυσικής Αγωγής της ΔΔΕ Μαγνησίας έδωσε την ευκαιρία να αθληθούμε μαζί πάνω από 100 μαθητές των τριών ειδικών σχολείων της Δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης… ΕΕΕΕΚ Βόλου – ΕΕΕΕΚ Αλμυρού – ΕΝΕΕΓΥ-Λ Ν.Ιωνίας! Μια ημέρα άθλησης? συναγωνισμού και συνεργασίας των σχολείων!!!
Η όλη διοργάνωση άψογη? μας έδωσε τη δυνατότητα να το ευχαριστηθούμε για ακόμη μια χρονιά με το παραπάνω!!! Η αγωνιστικότητα? η καλή διάθεση? τα χαμόγελα? περίσσεψαν?
Ευχαριστούμε την κ. Ιωάννα Ράμμου και όλη την ομάδα Φυσικής Αγωγής της ΔΔΕ Μαγνησίας για την όλη διοργάνωση. Ευχαριστούμε και τη Λέσχη Ειδικών Δυνάμεων για την παρουσία και τη στήριξη και σε αυτή τη διοργάνωση!