Ιούν

Κλείσιμο Σχολικής Χρονιάς

Posted By :
Comments : 0

Και κάπως έτσι μια ακόμη δύσκολη αλλά δημιουργική σχολική χρονιά έφτασε στο τέλος της!!!
Την Παρασκευή 15/06/2018 παρουσιάσαμε τα 3 προγράμματα σχολικών δραστηριοτήτων… αποχαιρετήσαμε την Στέλλα, την Κωνσταντίνα και τον Κλεισθένη με αναμνηστικά φωτογραφικά άλμπουμ της πορείας όλων των ετών για τον καθένα, αλλά και κουμπαράδες από τον Σύλλογο γονέων… και με πολλές ζεστές αγκαλιές!!! Πήραμε όλοι τα DVD μας με την καλοκαιρινή γιορτή και την ανασκόπηση της χρονιάς μας… έτσι για να έχουμε να θυμόμαστε το καλοκαίρι… τα βραβεία μας… τις ανασκοπήσεις των προγραμμάτων μας… τραγουδήσαμε… χορέψαμε… γελάσαμε… κλάψαμε… κεραστήκαμε… και με πολλές σφιχτές αγκαλιές ανανεώσαμε το ραντεβού μας για τον Σεπτέμβρη!!! Καλό και ξεκούραστο καλοκαίρι σε όλους!!!