Μάι

Κλέισιμο προγράμματος κολύμβησης

Posted By :
Comments : 0

Με ιδιαίτερη επιτυχία για 6η συνεχόμενη χρονιά ολοκληρώθηκε και φέτος το πρόγραμμα εκμάθησης και θεραπευτικής κολύμβησης στο κολυμβητήριο Ν.Ιωνίας ?Βασίλης Πολύμερος?. Ομάδα μαθητών μας με την καθοδήγηση και εποπτεία των εκπαιδευτικών Φ. Αγωγής Όλγας Μαντζουράνη Ioanna Kaliardouκαι της φυσιοθεραπεύτριάς μας Theodora Vasilopoulou συμμετείχαν στο πρόγραμμα μία φορά κάθε εβδομάδα. Το κλείσιμο του προγράμματος έγινε την Τρίτη 29/05/2018 και ήμασταν όλοι εκεί να θαυμάσουμε και ναχειροκροτήσουμε τις εξαιρετικές επιδόσεις των μαθητών μας και να απονείμουμε τα βραβεία και επαίνους ολοκλήρωσης του προγράμματος. Ευχαριστούμε θερμά τον Δημοτικό Οργανισμό Πολιτισμού?
Αθλητισμού Δήμου Βόλου για την παραχώρηση του Κολυμβητηρίου, τον Σύλλογο Κολύμβησης ΟΕΑ-ΝΑΒ και την Ι.Μ. Δημητριάδος και Αλμυρού και ιδιαίτερα τον
Christos Karkalias για την μετακίνηση των μαθητών μας κάθε εβδομάδα στο κολυμβητήριο.