Ιούν
2023

Posted By :
Comments : 0

Με αναμνήσεις των ετών φοίτησης σε ένα υπέροχο φωτοάλμπουμ για κάθε μαθητή/τρια αποχαιρετούμε και φέτος τους μαθητές μας που αποφοιτούν. Βασίλη, Βασιλική, Δημήτρη, Ιωάννα, Ραφαήλ, Σαμπίνα, Χριστίνα και Χριστίνα… υπέροχα χρόνια, όμορφες στιγμές που θέλουμε να κρατήσετε αποφοιτώντας μέσα από χαρακτηριστικές φωτογραφίες της φοίτησής σας στο σχολείο. Εμείς θα είμαστε εδώ και με κάθε ευκαιρία θα σας περιμένουμε να μαθαίνουμε τα νέα σας και να ανταμώνουμε! Να είστε γεροί/ες και να έχετε πάντα όμορφες στιγμές!

Δεν είναι τόσο απλό να επιλέξεις από τόσο πλούσιο φωτογραφικό υλικών όλων των δράσεων τόσο ετών… Είναι χαρά μας όμως και το θέλουμε πολύ κάθε χρόνο…Αντώνη Ελληά, Νίκου Νικόλαο και Βάσω Χρυσικού ευχαριστούμε για το καταπληκτικό αποτέλεσμα!