Ιαν

Επισκέψη στο σούπερ μάρκετ “ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗΣ”!

Posted By :
Comments : 0

Την Τρίτη 22/1/2014 ομάδα μαθητών του εργαστηρίου Μαγειρικής Ζαχαροπλάστικής Τουριστικών Επαγγελμάτων με τη συνοδεία των εκπαιδευτικών του εργαστηρίου Ελένη Μπαλαφούτη & Ιφιγένεια Μάκου επισκέφτηκαν το γειτονικό μας Σούπερ Μάρκετ “ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗΣ” για τα απαραίτητα υλικά του εργαστηρίου. Οι μαθητές περιηγήθηκαν στους οικείους πλέον διαδρόμους επιλέγοντας τα ψώνια, από την λίστα που είχαν ετοιμάσει, συγκρίνοντας τις τιμές και τις ποσότητες των διαφόρων ειδών.

Ευχαριστούμε θερμά τη διεύθυνση του Σούπερ Μάρκετ Σκλαβενίτη για την ευγενική χορηγία της δωροεπιταγής που μας έδωσαν και εξαργυρώσαμε, αλλά και για την έκπληξη που μιας ετοίμασαν χαρίζοντας μας γλυκίσματα και κρουασάν. Η υποδοχή στον γειτονικό μας ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗ είναι για εμάς πάντα μια ζεστή αγκαλιά. Ένα ιδιαίτερο ευχαριστώ στον διευθυντή κ. Leonidas Tabakologos και στο ευγενέστατο προσωπικό!!!