Ιούν

Η καλοκαιρινή μας γιορτή!

Posted By :
Comments : 0

Θα έπρεπε να αναρτηθούν πλήθος φωτογραφιών για να αποτυπώσουν αυτή την υπέροχη γιορτή λήξης που τα είχε όλα!!! Μια γεύση από θετικά συναισθήματα… χαρά… συγκίνηση… απολογισμούς… αναγνώριση… αποχαιρετισμούς… καλωσορίσματα… και πάνω από πολλά υπέροχα χαμόγελα εκπληκτικών μαθητών!!! 🥰❤️🥰❤️

Το επιστέγασμα μιας ακόμη δύσκολης αλλά εξαιρετικά δημιουργικής χρονιάς από ένα σχολείο αποδεδειγμένα ανοικτό στην κοινότητα! Το αποτέλεσμα μιλά από μόνο του για την εκπληκτική δουλειά που συντονισμένα γίνεται από εξαιρετικούς επαγγελματίες κάτω από τις γνωστές σε όλους πλέον αντίξοες κτιριακά συνθήκες!!! Ομάδες που δούλεψαν ακούραστα… συντονισμένα με θετική διάθεση και συναδελφική αλληλεγγύη για μεγάλο χρονικό διάστημα παράλληλα με πλήθος άλλων δράσεων.

Ένα μεγάλο

μπράβο στην εξαιρετική ομάδα που οργάνωσε και συντόνισε τη γιορτή… τους εξαιρετικούς συναδέλφους που έδωσαν άλλη μουσική διάσταση… τους καλλιτέχνες μας που φιλοτέχνησαν εκπληκτικά σκηνικά… την ομάδα που προετοίμασε τα αποχαιρετιστήρια δώρα των μαθητών με μεράκι και αγάπη… σε όλο το προσωπικό του σχολείου που ο καθένας με τον δικό του τρόπο βοήθησε ουσιαστικά για ένα αποτέλεσμα που απολαύσαμε και χαρήκαμε όλοι!!! Αυτό είναι το ελληνικό δημόσιο σχολείο… και ας ακούμε τόσα!!! 👏👏👏

Μάρκο Γαλεράκη (Μαγική Γάστρα) πού θα βάζαμε τόσο κόσμο να καθίσει χωρίς τη δική σας πολύτιμη βοήθεια;;; Ευχαριστούμε!!! Σταθερές αξίες ετών σημαντικής βοήθειας Μάνθος Μπάντελης στον ήχο… Αποστολος Χουλιαρας στην εικόνα γιατί τόση προσπάθεια πρέπει να έχει την καλύτερη υποστήριξη!!!

Antonis Elias ευχαριστούμε που κρατάς ζωντανές τις υπέροχες στιγμές μέσα από υπέροχα κλικ!!!

Εξαιρετικά ευχάριστη έκπληξη για όλους μας η παρουσία του συζύγου της Κατερίνα Δημόκα που το βιβλίο της “Η δασκάλα των χρωμάτων” μας έδωσε την έμπνευση!!!

Σας ευχαριστούμε όλους για τη θετική σας ενέργεια… την παρουσία σας… τα ενθαρρυντικά σας λόγια. Δύναμη για όλους εμάς να συνεχίζουμε!!! 🥰🥰🥰

Καλό μας καλοκαίρι!!!☀️🏄‍♀️🏊🤽‍♀️🚣‍♀️