Ιαν

Επίσκεψη στον Άγιο Ανδρέα

Posted By :
Comments : 0

Στον πάντα φιλόξενο και αγαπημένο χώρο του Άγιου Ανδρέα στο Φυτόκο γιορτάσαμε τους 3 Ιεράρχες την Τετάρτη 31 Ιανουαρίου. Αρτοκλασία και δέηση για τους δύο αγαπημένους μας μαθητές που έτσι απρόσμενα χάσαμε φέτος… λόγια απλά κατανοητά… με νόημα όπως έτσι μοναδικά ξέρει ο Παπα-Γιάννης να μας μιλάει…
Και βέβαια μέσα σε 2 ώρες όλα τα προλάβαμε… και κολατσιό… και λίγο παιχνίδι και με τους αγαπημένους τετράποδους φίλους που βρίσκουν ζεστασιά και τροφή στον προαύλιο χώρο του ναού να παίξουμε! Ανανεώσαμε το ραντεβού μας… σύντομα γιατί περνάμε πάντα όμορφα στον Άγιο Ανδρέα!!!
Ευχαριστούμε το Αστικό ΚΤΕΛ Βόλου και τον κ. Γιόλα Παναγιώτη για τη δωρεάν μεταφορά μας στο σχολείο μας!!! Πόσο ανεκτίμητους φίλους έχουμε!!!