Μαρ
2021

Τσικνοπέμπτη στο σχολείο!!! Γινόταν και αλλιώς;;; Με ιό και με σεισμό… εμείς τα καταφέραμε να μην χαλάσουμε την επιθυμία των μαθητών μας!!!

Posted By :
Comments : 0
Διαφορετικά… πιο επιφυλακτικά… με μάσκες αλλιώτικες… αλλά πάντα με διάθεση να βρούμε εναλλακτικές λύσεις για να περνάμε όμορφα και δημιουργικά!!!
Με σύμμαχο για καλή μας τύχη τον υπέροχο καιρό… περάσαμε την ημέρα μας στην αυλή του σχολείου… Τα καταφέραμε και πάλι μια χαρά και μετατρέψαμε τις δυσκολίες σε βιωματική μάθηση… ανάψαμε φωτιά… ψήσαμε… μαγειρέψαμε… παίξαμε… κατασκευάσαμε… τραγουδήσαμε… χορέψαμε… γελάσαμε… Το απολαύσαμε και φέτος!!!
Ευχαριστούμε την ομάδα που είχε αναλάβει την όλη οργάνωση… το εργαστήριο μαγειρικής για τις νοστιμιές και τα υπέροχα γλυκάκια… τους εξαιρετικούς ψήστες μας… και τους γονείς και κηδεμόνες που συνεισέφεραν με χυμούς και γλυκά στην όλη απόλαυση!!! Και του χρόνου καλύτερα!!! ❤