Φεβ

Τσικνοπέμπτη!

Posted By :
Comments : 0

Με σύμμαχο τον καλό καιρό το κάναμε το χρέος μας και φέτος και με το παραπάνω… την τσικνίσαμε τη γειτονιά!!! 😂Βιωματική μάθηση… αλλιώς!!! Από όλα είχε η ημέρα…μάθαμε… συνεργαστήκαμε… ψήσαμε… χορέψαμε… τραγουδήσαμε… παίξαμε και φάγαμε πολύυυυυυ🤡💃🥳!!! Εξαιρετικός συντονισμός σε όλα τα επίπεδα έφερε χαμόγελα κέφι και νόστιμο φαγητό!!!

Μαζί μας αγαπημένοι φίλοι από την ΚΟΙΝΣΕΠ ΑΜΕΑ ΗΛΙΟΤΡΟΠΙΑ 🥰 Σας ευχαριστούμε!!!

Ευχαριστούμε τον Σύλλογο Γονέων του σχολείου μας για τα σουβλάκια 🍡🍢🍡🌯🫔 και τους γονείς των μαθητών μας που ανταποκρίθηκαν με διάφορα καλούδια 🥧🥧🍤🍩!!! Υπέροχα και τα γλυκάκια μας!!! Σιμιγδαλένιος χαλβάς από το εργαστήριο μαγειρικής του σχολείου μας…. 👏👏👏 και επιδόρπιο γιαούρτι με μαρμελάδα toma.tiny από τους φιλόξενούς μας Nikoleta Tsamandoura υπέροχο!!! ❤️

Μπράβο στους ψήστες μας… μπράβο στο φοβερό team προετοιμασίας φαγητού μπράβο στους συντονιστές της όλης ημέρας!!! Και του χρόνου με υγεία!!!

Να είμαστε γεροί και του χρόνου!!!