Δεκ
2022

Ξεχωριστές… μοναδικές στιγμές αγάπης… συνεργασίας και θετικών συναισθημάτων ζήσαμε στη Χριστουγεννιάτικη γιορτή μας!

Posted By :
Comments : 0

Οι μαθητές μας Κ Α Τ Α Π Λ Η Κ Τ Ι Κ Ο Ι όπως πάντα μας εξέπληξαν για άλλη μία φορά!!! Και ήταν αναμενόμενο με μια γερή υπέροχη ομάδα συντονισμού!!! Μελίνα Χονδροδίνη, Μαρία Σχοινά, Ματίλντα Αβδέλλα, Νικολέτα Παπαδοπούλου, Βάσω Χαρατζή, Πετρούλα Ντόκα να είστε γερές και πάντα δημιουργικές!!!

Ένα μεγάλο μπράβο σε όλο το προσωπικό του σχολείου για την υπερπροσπάθεια, τον απίστευτο συντονισμό, την συνεργασία και τη θετική διάθεση!!! Χωρίς τη συμμετοχή όλων τίποτα δεν θα ήταν εφικτό!

Μαρία Κανελλή ευχαριστούμε για την υπερπροσπάθεια της τελευταίας στιγμής (ωραία σε υποδεχτήκαμε!!!).

Καταπληκτικές οι δημιουργίες των εργαστηρίων μας… και όχι μόνο… Ένα Χριστουγεννιάτικο παζάρι που στήθηκε εντυπωσιακά μέσα σε ελάχιστο χρόνο!!!

Η συνεργασία με τους μαθητές του μουσικού σχολείου συναρπαστική!!! Οι μελωδίες τους γαλήνεψαν την ψυχή μας και μια ξεχωριστή νότα έδωσαν στη γιορτή μας!!! “Σας ευχαριστούμε από καρδιάς” είπαμε στους μαθητές και τους εκπαιδευτικούς του Μουσικού Σχολείου για να εισπράξουμε το μοναδικό “εμείς σας ευχαριστούμε που είστε εδώ μαζί μας, για τη χαρά που μας δώσατε” και αυτό τα είπε όλα… για το ποιόν αυτού του σχολείου… αυτών των μαθητών… αυτών των εκπαιδευτικών!! Και έτσι μπορούμε να αισιοδοξούμε και να ελπίζουμε σε ένα πιο συμπεριληπτικό αύριο!!! Αρετή Τζανετοπούλου ΜΠΡΆΒΟ σε όλους σας!!!

Σας ευχαριστούμε όλους όσους μας τιμήσατε με την παρουσία σας και όλους εσάς που δεν τα καταφέρατε αλλά μας στείλατε την αγάπη και τη θετική σας διάθεση! Ευχαριστούμε τους εθελοντές φοιτητές του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας για την υποστήριξη και τη βοήθεια!!!

Ευχαριστούμε τον εκπρόσωπο της Υφυπουργού Ζέττα Μ. Μακρή κ. Τσέλιο Κων/νο, τους βουλευτές Μαγνησίας Αικατερίνη Παπανάτσιου & Χρήστο Μπουκώρο Βουλευτή Ν.Μαγνησίας, την εκπρόσωπο του βουλευτή Αθανάσιου Λιούπη, τους εκπροσώπους της Ένωσης Γονέων κ. Αντώνη Μπέκο και Γκαραγκούνη Σταύρο, τους κ. Δημητρης Κοντουρης και Βαγγέλη Παπαευαγγέλου από το Σωματείο Οικογενειών Ενόπλων Δυνάμεων που βρεθήκατε μαζί μας σε αυτή τη γιορτή αγάπης!!!

Να είμαστε όλοι γεροί έτσι όμορφα να ανταμώνουμε 🥰🥰